Wypocznij w otoczeniu

najpiękniejszych
górskich szczytów

Luksus i klimat

Czekamy na Ciebie!

POKOJE EKONOMICZNE
POKOJE RODZINNE
APARTAMENTY

Nowoczesność połączona z góralskim folklorem

Villa Cannes Resort to miejsce, gdzie góralski folklor łączy się z klimatem Riwiery Francuskiej. Nowoczesny resort został otwarty pod koniec 2021 roku. W naszym obiekcie dominują barwy beżowe oraz odcienie szarości, które wraz z drewnianymi akcentami wprowadzają naszych Gości w prawdziwie podhalański nastrój.

Położony we wschodniej części Zakopanego znajduje się 800 m od dworca kolejowego, z którego codziennie odjeżdżają busy w kierunku najpopularniejszych tatrzańskich atrakcji, 1,6 km od centrum miasta oraz 2 km od wyciągu narciarskiego Harenda.

Resort posiada dwa budynki trzykondygnacyjne: w pierwszym z nich znajdują się pokoje ekonomiczne wraz z pokojem gier, natomiast w drugim, czyli budynku głównym, pokoje rodzinne, apartamenty, sala śniadaniowa, w której codziennie podawany jest posiłek w formie bufetu szwedzkiego z wykorzystaniem regionalnych produktów, strefa Wellness & SPA, bawialnia dla dzieci oraz recepcja hotelowa.  Ponadto w budynku głównym istnieje możliwość dotarcia windą na najwyższe piętra.

Nasi Goście mogą liczyć na zapewnienie bezpłatnego i prywatnego parkingu.

Personel Villi Cannes pozostaje do ich dyspozycji codziennie do 21:00.

Wczasy na Podhalu

dla całej rodziny

Górska natura i cicha okolica sprawiają, że nasza Villa to idealne miejsce na pełen relaks podczas pobytu. Oddalona od miejskiego zgiełku pozwala dostrzec i wypocząć w otoczeniu najpiękniejszych górskich szczytów. Villa Cannes Resort zapewnia luksusowy wypoczynek dla dwojga, a także doskonałe wczasy na Podhalu dla całej rodziny. Resort posiada unikalny design, dzięki połączeniu współczesnych trendów z pięknymi elementami lokalnego wzornictwa, które nawiązują do góralskiej kultury oraz tatrzańskiej roślinności.

SPA & Wellness

Zapomnij się
na chwilę

Villa Cannes Resort oferuje swoim Gościom możliwość skorzystania z sali fitness, basenu oraz jacuzzi, którego kąpiele bąbelkowe mogą pomóc w złagodzeniu dolegliwości bólowych. Dla najmłodszych Gości czeka specjalnie wydzielona część basenu z kilkoma wodnymi atrakcjami. 

Dodatkowo nasza strefa SPA & Wellness zawiera saunę fińską,  a także grotę solną, które pozostają do dyspozycji Gości codziennie.

Villa zapewnia zarówno ręczniki jak i szlafroki basenowe oraz specjalne obuwie ochronne do sauny. 

ŚNIADANIA

W godzinach 8:00-10:00 podawane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego, które codziennie zostają przygotowane przez nasz personel ze świeżych i lokalnych produktów. Uzupełnienie śniadań stanowi bogaty wybór herbat oraz aromatyczna kawa. W Villi Cannes Resort poranek umila góralska muzyka, która wprowadza naszych Gości w zakopiański nastrój od samego początku dnia.

STREFA DLA DZIECI

Villa Cannes Resort oferuje basen ze specjalnie wydzieloną strefą na brodzik, która posiada kilka wodnych atrakcji.
W budynku głównym znajduje się kolorowa bawialnia z wieloma zabawkami dla dzieci w każdym wieku. Oprócz tego dla naszych najmniejszych Gości posiadamy plac zabaw, możliwość wypożyczenia sanek, turystycznych łóżeczek dziecięcych oraz krzesełek do karmienia.

POKÓJ GIER | SALA FITNESS

Nasi Goście mogą spędzić czas w pokoju gier, który składa się ze stołu do piłkarzyków oraz bilarda lub sali fitness wyposażonej w profesjonalny sprzęt sportowy m.in. treningowe rowery leżące oraz magnetyczne orbitreki. Dzięki nim poprawienie kondycji fizycznej podczas wyjazdu będzie nie tylko możliwe, lecz o wiele prostsze.