Wypocznij w otoczeniu

najpiękniejszych
górskich szczytów

Luksus i klimat

Czekamy na Ciebie!

POKOJE EKONOMICZNE
POKOJE RODZINNE
APARTAMENTY

Nowoczesność połączona z góralskim folklorem

Villa Cannes Resort to miejsce, gdzie góralski folklor łączy się z klimatem Riwiery Francuskiej. W naszym obiekcie dominują beżowe barwy, które nawiązują do charakterystycznej urokliwości Lazurowego Wybrzeża, a odcienie szarości wraz z licznymi drewnianymi akcentami wprowadzają naszych Gości w prawdziwie podhalański nastrój.

Nowoczesny kompleks, jakim jest Villa Cannes Resort został otwarty pod koniec 2021 roku. Położony we wschodniej części Zakopanego znajduje się jedynie 300 m od tymczasowego dworca kolejowego w Zakopanem, 2 km od wyciągu Harenda oraz 1,6 km od centrum miasta.

Resort posiada dwa budynki trzykondygnacyjne. W budynku pierwszym znajdują się pokoje ekonomiczne, natomiast w budynku głównym pokoje rodzinne oraz apartamenty, restauracja, w której codziennie podawane są śniadania z wykorzystaniem regionalnych produktów, strefa Wellness & SPA, bawialnia dla dzieci oraz recepcja hotelowa.

Każdy z naszych przestrzennych pokoi i apartamentów posiada malowniczy widok na pobliski potok, panoramę Tatr – w tym Giewont lub Gubałówkę. Obiekt posiada bezpłatny i prywatny parking, a także windę w budynku głównym. Personel Villi Cannes pozostaje do dyspozycji naszych Gości do godziny 21:00.

Wczasy na Podhalu

dla całej rodziny

Górska natura i cicha okolica sprawiają, że nasza Villa to miejsce idealne do osiągnięcia pełnego relaksu oraz spokoju. Oddalona od miejskiego zgiełku pozwala dostrzec i wypocząć w otoczeniu najpiękniejszych górskich szczytów. Villa Cannes Resort zapewnia luksusowy wypoczynek dla dwojga, a także doskonałe wczasy na Podhalu dla całej rodziny. Resort posiada unikalny design, dzięki połączeniu współczesnych trendów z pięknymi elementami lokalnego wzornictwa, które nawiązują do góralskiej kultury oraz tatrzańskiej roślinności.

SPA & Wellness

Zapomnij się
na chwilę

W Villa Cannes Resort znajduje się basen i leżaki zapewniające odpoczynek po przebytej podróży bądź całodziennej aktywności w górach. Posiadamy również do dyspozycji naszych Gości jacuzzi, którego bąbelkowe kąpiele łagodzą dolegliwości bólowe, a także poprawiają jakość snu oraz salę do ćwiczeń, gdzie można zadbać o kondycję fizyczną.

ŚNIADANIA

W godzinach 8:00-10:00 podawane są śniadania kontynentalne w formie bufetu szwedzkiego, które codziennie zostają przygotowane przez personel ze świeżych i lokalnych produktów. Uzupełnienie naszych śniadań stanowi bogaty wybór herbat, jak i aromatyczna kawa. W Villi Cannes Resort ranek umila góralska muzyka, która wprowadza naszych Gości w zakopiański klimat od samego początku dnia

STREFA DLA DZIECI

Na terenie Villi Cannes Resort działa basen, który posiada wodne atrakcje dla dzieci, takie jak zjeżdżalnia czy wiaderko z przelewającą się wodą, jak i specjalnie wydzieloną strefę na brodzik. W budynku głównym znajduje się kolorowa bawialnia z wieloma zabawkami dla dzieci w każdym wieku. Oprócz tego, dla naszych najmniejszych Gości posiadamy turystyczne łóżeczka dziecięce oraz krzesełka do karmienia.

SIŁOWNIA

Do dyspozycji Naszych Gości pozostaje również siłownia mieszcząca się w budynku głównym Villi Cannes Resort, gdzie oferujemy skorzystanie z profesjonalnych sprzętów siłowych, na przykład: treningowych rowerów leżących bądź orbitreków magnetycznych. Dzięki nim poprawienie kondycji fizycznej podczas wyjazdu będzie nie tylko możliwe, lecz o wiele