Luksus i klimat

czyli pobyt w Villi Cannes Resort

Oferujemy przytulne i przestrzenne pokoje wraz z apartamentami. Każdy z nich został zaprojektowany w jasnych odcieniach nawiązujących do klimatu Lazurowego Wybrzeża, które dopełniają się wraz z góralskimi akcentami w postaci szarości i drewnianych elementów. Wszystkie pomieszczenia wyróżnia wysoki standard, dlatego nasze pokoje lub apartamenty różnią się, tylko i wyłącznie wielkością. 

Villa Cannes Resort posiada pokoje ekonomiczne, rodzinne oraz apartamenty z dwiema sypialniami (niektóre zawierają również aneks kuchenny). Każdy jest klimatyzowany i posiada balkon, z którego roztacza się malowniczy widok na pobliski potok, panoramę Tatr – w tym Giewont lub Gubałówkę. Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes zapewnia także ręczniki hotelowe oraz zestawy łazienkowe. Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę.

dzieci do ukończenia 2. roku życia nocują bezpłatnie

zwierzęta nie są akceptowane

Pokoje Ekonomiczne

Kameralne
i nowoczesne

Pokoje dwu- lub trzyosobowe z małżeńskim łożem i ewentualnym łóżkiem pojedynczym, balkonem z malowniczym widokiem na pobliski potok lub Gubałówkę. Znajdują się na I. i II. piętrze w budynku bocznym. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów.

Villa Cannes Resort zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe. Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. 

Wszystkie są pokoje dla niepalących.

Pokoje Rodzinne

Wygodne
i przestrzenne

Pokoje dla dwóch, trzech lub czterech osób z dwoma małżeńskim łożami i balkonem z malowniczym widokiem na pobliski potok, panoramę Tatr – w tym Giewont bądź Gubałówkę. Znajdują się na I. i II. piętrze w budynku głównym. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes Resort zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe.

Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. 

Wszystkie pokoje są dla niepalących.

Apartamenty

Funkcjonalne
i urokliwe

Apartamenty dedykowane dla grup od 2 do 5 osób. Posiadają jedną lub dwie sypialnie (niektóre zawierają również aneks kuchenny), balkon z malowniczym widokiem na pobliski potok, panoramę Tatr – w tym Giewont bądź Gubałówkę. Znajdują się III. piętrze w budynku głównym. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe.

Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. 

Wszystkie apartamenty są dla niepalących.