Luksus i klimat

Pobyt w luksusowej i klimatycznej Villi Cannes Resort

Oferujemy przestrzenne, funkcjonalne i przytulne pokoje wraz z apartamentami, które posiadają aneks kuchenny. W każdym z pomieszczeń został zachowany wysoki standard oraz poziom wykończenia, dlatego nasze pokoje lub apartamenty różnią się, tylko i wyłącznie wielkością.

Villa Cannes Resort posiada pokoje dwu- lub trzyosobowe pokoje ekonomiczne, pokoje rodzinne  (polecane dla dwóch, trzech lub czterech osób) oraz apartamenty z dwiema sypialniami i aneksem kuchennym (polecane dla grup cztero- bądź pięcioosobowych). Wszystkie nasze pomieszczenia zostały zaprojektowane w jasnych odcieniach nawiązujących do klimatu Riwiery Francuskiej, które dopełniają się z typowo góralskimi akcentami szarości i chłodnego drewna.

Każdy z pokoi czy apartamentów jest klimatyzowany i posiada balkon, z którego roztacza się malowniczy widok na pobliski potok, panoramę Tatr – w tym Giewont lub Gubałówkę. Wszystkie pokoje wraz z apartamentami posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes zapewnia także ręczniki hotelowe oraz zestawy łazienkowe. Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę.

dzieci do ukończenia 2. roku życia nocują bezpłatnie

zwierzęta nie są akceptowane

Pokoje Ekonomiczne

Przytulne i klimatyzowane

Przytulne i klimatyzowane pokoje dwu- lub trzyosobowe z małżeńskim łożem i ewentualnym łóżkiem pojedynczym, balkonem z malowniczym widokiem na pobliski potok lub Gubałówkę. Znajdują się na I. i II. piętrze. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów.

Villa Cannes Resort zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe. Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. Wszystkie pokoje dla niepalących.

Pokoje Rodzinne

Wygoda i przestrzeń

Przestrzenne i klimatyzowane pokoje dla dwóch, trzech lub czterech osób z dwoma małżeńskim łożami i balkonem z malowniczym widokiem na pobliski potok, panoramę Tatr – w tym Giewont bądź Gubałówkę. Znajdują się na I. i II. piętrze. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes Resort zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe.

Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. Wszystkie pokoje dla niepalących.

Apartamenty

Przestrzenne, klimatyzowane apartamenty

Przestrzenne, klimatyzowane apartamenty z dwiema osobnymi sypialniami (niektóre posiadają również aneks kuchenny), balkonem z malowniczym widokiem na pobliski potok, panoramę Tatr – w tym Giewont bądź Gubałówkę. Znajdują się III. piętrze w budynku głównym. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe.

Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. Apartamenty są dedykowane dla grup od 2 do 5 osób. Wszystkie apartamenty dla niepalących.