Nowoczesny i kameralny

Pobyt w luksusowej i klimatycznej Villi Cannes Resort

Pokoje, jak i apartamenty przygotowane dla naszych Gości w kameralnej oraz klimatycznej Villi Cannes zapewniają komfortowy wypoczynek dla dwojga, jak również wczasy dla całej rodziny na Półwyspie Helskim.

Oferujemy wyjątkowo przytulne i funkcjonalne pokoje o różnej wielkości – pokoje Deluxe (dwuosobowe), pokoje Superior (dwuosobowe *z możliwością wstawienia turystycznego łóżeczka dziecięcego), a także apartamenty z sypialnią i pokojem dziennym. Wszystkie nasze pomieszczenia zostały zaprojektowane w jasnych odcieniach w klimacie Riwiery Francuskiej. Każdy z pokoi oraz apartamentów jest klimatyzowany i posiada balkon, który został wyposażony w meble tarasowe. Widok z balkonu ze wszystkich pokoi roztacza się na ogród bądź kaszubskie domy, a z najwyższych kondygnacji na Zatokę Pucką.

Wszystkie pokoje wraz z apartamentami posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes zapewnia także ręczniki hotelowe oraz zestawy łazienkowe. Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę.

Z myślą o wypoczynku na plaży Villa Cannes oferuje swoim Gościom koce i leżaki plażowe, parawany, a także parasole, które znajdują się w każdym z pokoi lub apartamentów. Śródziemnomorski design, przytulne i funkcjonalne umeblowanie oraz wszystkie niezbędne akcesoria w połączeniu z nadmorskim klimatem zapewniają naszym Gościom komfortowy pobyt i pełen relaks.

dzieci do ukończenia 2. roku życia nocują bezpłatnie

zwierzęta nie są akceptowane

Pokoje Deluxe

Przytulne i klimatyzowane

Przytulne i klimatyzowane pokoje dwuosobowe z małżeńskim łożem, balkonem z widokiem na ogród, kaszubskie domy bądź Zatokę Pucką. Znajdują się na I., II. oraz III. piętrze. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe.

Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. Wszystkie pokoje dla niepalących.

Pokoje Superior

Dwuosobowe z możliwością wstawienia turystycznego łóżeczka dziecięcego.

Wygoda i przestrzeń

Przytulne i klimatyzowane pokoje dwuosobowe z małżeńskim łożem, balkonem z widokiem na ogród, kaszubskie domy bądź Zatokę Pucką. Znajdują się na I., II. oraz III. piętrze. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe.

Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. Pokoje superior, ze względu na metraż, umożliwiają wstawienie turystycznego łóżeczka dziecięcego (w miarę dostępności). Wszystkie pokoje dla niepalących.

Apartamenty

Przestrzenne, klimatyzowane apartamenty

Komfortowe i klimatyzowane apartamenty z sypialnią, pokojem dziennym z rozkładaną sofą, balkonem z widokiem na ogród bądź kaszubskie domy. Znajdują się na I., II. oraz III. piętrze. Posiadają prywatną łazienkę z suszarką do włosów. Villa Cannes zapewnia ręczniki hotelowe, jak i zestawy łazienkowe.

Nasze pomieszczenia zostały wyposażone w telewizory z pakietem SAT-TV, sejf elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz minilodówkę. Apartamenty są dedykowane dla grup od 2 do 4 osób. Wszystkie apartamenty dla niepalących.