Wypocznij w otoczeniu

mikroklimatu
Morza Bałtyckiego

Nowoczesny i kameralny

Czekamy na Ciebie!

POKOJE DELUXE
POKOJE SUPERIOR
APARTAMENTY

Śródziemnomorski design, przytulne i funkcjonalne przestrzenie

Villa Cannes to nowoczesny i kameralny obiekt położony w centrum nadmorskiego kurortu Jastarnia. Dzięki ulokowaniu miejscowości pomiędzy Zatoką Pucką, a Morzem Bałtyckim powstaje wyjątkowy mikroklimat, który obfituje w powietrze nasycone jodem, co korzystnie wpływa na organizm i sprawia, że podczas urlopu można jeszcze bardziej wypocząć. Na trzech kondygnacjach Villi czekają pokoje typu Deluxe i Superior oraz apartamenty, które zostały urządzone w klimacie nawiązującym do Lazurowego Wybrzeża, a dokładniej miasta Cannes. Motyw tej francuskiej miejscowości nasi Goście dostrzegą już na samym wejściu do Villi Cannes.

Od Zatoki Puckiej dzieli nas zaledwie 350 metrów, a od plaży około 400 metrów. 

Obiekt posiada bezpłatny i prywatny parking, a także windę, więc dotarcie na wyższe piętra nie powinno stanowić kłopotu dla naszych Gości. 

Personel Villi Cannes pozostaje do dyspozycji do godziny 21:00.

Wczasy nad Morzem

dla całej rodziny

Z myślą o wypoczynku na plaży Villa Cannes oferuje swoim Gościom koce, leżaki i parasole plażowe oraz parawany, które znajdują się w każdym z pokoi lub apartamentów.

Śródziemnomorski design, przytulne i funkcjonalne umeblowanie oraz wszystkie niezbędne akcesoria w połączeniu z nadmorskim klimatem zapewniają naszym Gościom komfortowy pobyt i pełen relaks.

ŚNIADANIA

Codziennie w godzinach 8:00 - 10:00 personel Villi Cannes serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego.
Menu śniadaniowe zawiera dania ciepłe oraz zimne. Całości dopełniają świeże pachnące pieczywo oraz aromatyczna kawa, którą uwielbiają wszyscy nasi Goście. Codziennie zostaje przygotowany również taras Villi, który znajduje się tuż przed jej wejściem, co pozwala na rozpoczęcie dnia w otoczeniu morskiej bryzy.

DZIECI W VILLI

Villa Cannes dla najmłodszych Gości oferuje plac zabaw na terenie którego znajduje się domek ze zjeżdżalnią, okrągła karuzela oraz bujak na sprężynie. W części restauracyjnej dostępne są krzesełka do karmienia, a w razie potrzeby istnieje możliwość wstawienia do pokoju turystycznego łóżeczka dziecięcego.

BROWAR AMBER

Nasi Goście (i nie tylko) mogą spróbować lub zakupić regionalne piwo z Browaru Amber codziennie w godzinach 12:00-21:00.