Wypocznij w otoczeniu

mikroklimatu
Morza Bałtyckiego

Nowoczesny i kameralny

Czekamy na Ciebie!

POKOJE DELUXE
POKOJE SUPERIOR
APARTAMENTY

Śródziemnomorski design, przytulne i funkcjonalne

Villa Cannes to nowoczesny i kameralny obiekt położony w centrum nadmorskiego kurortu Jastarnia. Dzięki ulokowaniu miejscowości pomiędzy Zatoką Pucką, a Morzem Bałtyckim powstaje wyjątkowy mikroklimat, który obfituje w powietrze nasycone jodem, co korzystnie wpływa na organizm i sprawia, że podczas urlopu można bardziej wypocząć. Na trzech kondygnacjach Villi czekają pokoje typu Deluxe oraz Superior, a także apartamenty, gdzie dominujące są beżowe barwy, które nawiązują do klimatu Lazurowego Wybrzeża, a dokładniej miasta Cannes.

Od Zatoki Puckiej, więc jednocześnie portu jachtowego dzieli nas zaledwie 350 metrów, natomiast od plaży Villa oddalona jest o 400 metrów. Obiekt posiada bezpłatny i prywatny parking, a także windę, zatem dotarcie na wyższe piętra nie powinno stanowić kłopotu. Personel Villi Cannes pozostaje do dyspozycji naszych Gości do godziny 21:00.

Wczasy nad Morzem

dla całej rodziny

Z myślą o wypoczynku na plaży Villa Cannes oferuje swoim Gościom koce i leżaki plażowe, parawany, a także parasole, które znajdują się w każdym z pokoi lub apartamentów.

Śródziemnomorski design, przytulne i funkcjonalne umeblowanie oraz wszystkie niezbędne akcesoria w połączeniu z nadmorskim klimatem zapewniają naszym Gościom komfortowy pobyt i pełen relaks.

ŚNIADANIA

W godzinach 8:00-10:00 podawane są śniadania kontynentalne w formie bufetu szwedzkiego. Personel Villi Cannes codziennie przygotowuje taras Villi, mieszczący się tuż przed wejściem do obiektu, aby umożliwić naszym Gościom rozpoczęcie dnia od śniadania w towarzystwie nadmorskiej bryzy.

DZIECI W VILLI

Na terenie Villi Cannes mieści się plac zabaw, w którego skład wchodzi domek ze zjeżdżalnią, okrągła karuzela oraz bujak na sprężynie. Natomiast dla naszych najmniejszych Gości posiadamy turystyczne łóżeczka dziecięce oraz krzesełka do karmienia.

ATRAKCJE

Na terenie Villi Cannes działa również kafeteria, w której nasi Goście i nie tylko, mogą zamówić kawę bądź herbatę, a także spróbować lub zakupić regionalne piwo z Browaru Amber. Posiadamy również możliwość wypożyczenia rowerów, co może ułatwić zwiedzanie okolicy, a nawet całego Półwyspu Helskiego.